Одяг для фітнесу TotalFit

Легінси

Лосины для фитнеса Totalfit

Комбінезони

Комбинезон для фитнеса Totalfit

Купальники

Купальник слитный

Тайтси

Рашгарди

TotalFit – мабуть найкращий одяг для фітнесу та тренувань

У ритмі сучасного життя все більше людей віддають перевагу фітнесу і заняттю спортом. Фітнес допомагає зняти напругу і розслабитися після важкого трудового дня, придбати бажані форми тіла (скорегувати фігуру), знизити вагу і зарядитися позитивними емоціями. Звичайно, для занять, крім “бойового настрою”, необхідна ще й спеціальна екіпіровка – спортивний одяг для фітнесу. Щоб тренування були найбільш ефективними, необхідно займатися в зручному одязі: спортивному костюмі, футболці, шортах, легінсах тощо. Тому основним правилом є те, що спортивний одяг для фітнесу повинен добре розтягуватися, не сковувати рухів і не завдавати дискомфорту при виконанні різних вправ.

Сьогодні одяг для фітнесу в Україні представлений в широкому асортименті. Величезний вибір топів, футболок, різних шортів, костюмів дозволяє підібрати те, що припаде до душі. Для різних напрямків фітнесу (силові тренування, аеробні напрямки, танцювальний фітнес, м’який фітнес, аква-фітнес) стане в нагоді різний одяг для фітнесу. Особливий комфорт для занять спортом ви отримаєте, якщо вирішите купити легінси для фітнесу.

Наприклад, для тренувань з інтенсивними навантаженнями краще компресійний одяг для фітнесу. Цей вид спортивного одягу покликаний знизити ймовірність виникнення дискомфортних і больових відчуттів в ході фізичних вправ і зменшити навантаження на організм. Стискаючи тіло людини, компресійний одяг для фітнесу полегшує роботу кровоносної системи, допомагає судинам виконувати свої функції повноцінно. Любителям йоги пропонується спеціальний одяг, що дозволяє з комфортом проводити тренування.

Сучасні технології дозволили створити спеціальну синтетику LYCRA® SPORT Energy, з якої сьогодні виготовляється відмінний, якісний одяг для фітнесу купити який можна абсолютно недорого. До вибору одягу для занять спортом потрібно підходити відповідально, вибираючи тільки якісний матеріал. Магазин TotalFit пропонує красиві, ексклюзивні моделі з італійського трикотажу. Купити одяг для фітнесу TotalFit – значить вибрати оригінальну модель високої якості за доступною ціною з доставкою в Київ, Харків і по Україні в короткі терміни.